Ansatte i Universitetsforlaget


Her finner du alle oss som jobber i Universitetsforlaget. Er du usikker på hvem du skal kontakte, kan du sende en e-post til post@universitetsforlaget.no.

Velg avdeling:

Administrasjon Redaksjon Tidsskrift Marked Juridika Manuskoordinator Produksjon

Administrasjon



 

Håkon Pagander

Digital konsulent

hakon.pagander@universitetsforlaget.no
Telefon: 995 80 374


 

Cecilie Ulstein-Brokner

Kontrakts- og administrasjonsansvarlig

cecilie.ulstein-brokner@universitetsforlaget.no
Telefon: 924 35 004


Redaksjon


 

Hedda Andenæs

Forlagsredaktør for juss (permisjon)

hedda.andenas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 10 693


 

Mariann D. Bakken

Forlagsredaktør for psykologi, medisin og helsefag

mariann.bakken@universitetsforlaget.no
Telefon: 901 04 440


 

Wenche Bjørnebekk

Forlagsredaktør for helse- og sosialfag

wenche.bjornebekk@universitetsforlaget.no
Telefon: 915 15 932


 

Laila Brantenberg

Forlagsredaktør for barnehage- og spesialpedagogikk

laila.brantenberg@universitetsforlaget.no
Telefon: 971 50 916


 

Jannicke Bærheim

Forlagsredaktør for realfag

jannicke.berheim@universitetsforlaget.no
Telefon: 412 53 526


 

Neslihan Cin

Forlagsredaktør for juss

neslihan.cin@universitetsforlaget.no
Telefon: 959 93 807


 

Tonje Kolflaath Harnang

Forlagsredaktør for juss (permisjon)

tonje.kolflaath.harnang@universitetsforlaget.no
Telefon: 412 40 251


 

Jenny Holmsen

Forlagsredaktør for samfunnsfag

jenny.holmsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 920 41 512


 

Marie Isaksen

Forlagsredaktør for juss

marie.isaksen@universitetsforlaget.no
Telefon: 412 15 708


 

Erik Juel

Forlagsredaktør for øk.adm, ledelse, organisasjon og markedsføring

erik.juel@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 39 369


 

Heidi Norland

Sjefredaktør for humaniora, medisin, pedagogikk og psykologi

heidi.norland@universitetsforlaget.no
Telefon: 934 49 932


 

Kristiane Bjørkøy Fimland Solvin

Forlagsredaktør for juss

kristiane.solvin@universitetsforlaget.no
Telefon: 466 29 711


 

Elise Stølan

Forlagsredaktør for juss

elise.stolan@universitetsforlaget.no
Telefon: 458 36 446


 

Evelinn Throne-Holst

Forlagsredaktør lærerutdanning og pedagogikk

evelinn.throne-holst@universitetsforlaget.no
Telefon: 971 82 224


 

Sturla Blanck Torkildsen

Seniorredaktør for juss

sturla.torkildsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 920 91 830


 

Ingrid Ugelvik

Forlagsredaktør for filosofi, litt.vit., norskdidaktikk og historie

ingrid.ugelvik@universitetsforlaget.no
Telefon: 922 33 627


 

Eli Valheim

Forlagsredaktør for økonomi og realfag

eli.valheim@universitetsforlaget.no
Telefon: 924 29 705


 

Helge Årsheim

Forlagsredaktør for åpen tilgang (open access)

helge.arsheim@universitetsforlaget.no
Telefon: 414 72 911


Tidsskrift


 

Pål Halvorsen

Tidsskriftsansvarlig samfunnsfag

pal.halvorsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 938 30 763


 

Maud Hol

Tidsskriftansvarlig juss

maud.hol@universitetsforlaget.no
Telefon: 913 91 104


 

Eli Cook Hope

Tidsskriftsansvarlig humaniora og samfunnsfag

eli.cook.hope@universitetsforlaget.no
Telefon: 930 825 17


 

Atussa Hosseini

Salgs- og kundekonsulent

atussa.hosseini@universitetsforlaget.no
Telefon: 464 13 652


 

Nils Ivar Lahlum

Redaksjonsleder for tidsskrift og åpen tilgang (open access). Ansvarlig for helsefag, sosialfag, realfag og Idunn.

nils.lahlum@universitetsforlaget.no
Mobil: 934 13 284


 

Ida Kamilla Lie

Produksjonskoordinator for tidsskrift

ida.kamilla.lie@universitetsforlaget.no
Mobil: 452 88 922


Marked


Maria Almaas

 

Maria Almaas

Salgs- og markedskonsulent for realfag, ledelse, organisasjon og markedsføring

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


Ardiana Belegu

 

Ardiana Belegu

Salgs- og markedskonsulent, juss

ardiana.belegu@universitetsforlaget.no
Telefon: 452 74 226


Emilie Brynjulfsen

 

Emilie Brynjulfsen

Salgs- og markedskonsulent, samfunnsfag, helse og sosialfag, økonomi og IT

emilie.brynjulfsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 918 91 939


 

Jelena Doublinskaia

Salgs- og markedskonsulent, barnehagelærerutdanning og tidsskrift

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Niklas J. Kallis

Salgs- og markedssjef

niklas.kallis@universitetsforlaget.no
Telefon: 945 01 974


 

Kyrre Olavsrud

Salgs- og markedskonsulent, humaniora og grunnskolelærerutdanning

kyrre.olavsrud@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 80 149


 

Kristin Sundve

Salgs- og markedskonsulent, humaniora, medisin og psykologi

kristin.sundve@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 78 515


Juridika


 

Katharina Andresen

Interaksjonsdesigner

katharina.andresen@universitetsforlaget.no
Telefon: 454 14 013





 

Amalie Hoff Ludvigsen

Salgs- og kundekonsulent

amalie.hoff.ludvigsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 406 23 130



 

Kalinka Iglesias

Redaksjonskonsulent, digital juss

kalinka.iglesias@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 43 272


 

Emil Ihlebæk Totland

Key Account Manager

emil.ihlebak.totland@universitetsforlaget.no
Telefon: 411 79 808


 

Rolf Kristiansen

Produksjonskoordinator, digital juss

rolf.kristiansen@universitetsforlaget.no
Telefon: 977 67 100


 

Desiree Kåberg

Key Account Manager

desiree.kaberg@universitetsforlaget.no
Mobil: 480 25 489


 

Henrik Pryser Libell

Nyhetsredaktør Juridika Innsikt

henrik.pryser.libell@universitetsforlaget.no
Telefon: 419 09 100



 

Marion Olafsen

Redaksjonskonsulent, digital juss

marion.olafsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 909 72 234


 

Leonel Resul

Key Account Manager

leonel.resul@universitetsforlaget.no
Mobil: 919 19 797


 

Linn-Aurora Wengen

Redaksjonskonsulent, digital juss

linn-aurora.wengen@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 20 286


Manuskoordinator


 

Jørn-Otto Akø

Manuskoordinator, helse og sosialfag, psykologi og pedagogikk

jorn.otto.ako@universitetsforlaget.no
Telefon: 466 30 942


 

Gunhild Eide

Manuskoordinator, juss

gunhild.eide@universitetsforlaget.no
Telefon: 465 47 495


 

Hilde Cath. Fjellhøy Haug

Manuskoordinator, pedagogikk og humaniora

hilde.haug@universitetsforlaget.no
Telefon: 476 34 254


 

Yngve Nordgård

Manuskoordinator, samfunnsvitenskap og juss

yngve.nordgard@universitetsforlaget.no
Mobil: 470 50 946


 

Maria Westervoll

Manuskoordinator, humaniora, samfunnsvitenskap og økonomi

maria.westervoll@universitetsforlaget.no
Mobil: 986 19 497


Produksjon


 

Syver Holen

Produksjonskoordinator

syver.holen@universitetsforlaget.no
Telefon: 406 00 736


 

Sissel Tjernstad

Ass. produksjonskoordinator

sissel.tjernstad@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 83 281