Foreleser


På våre nettsider finner du informasjon om over 1600 titler fra Universitetsforlaget! Vi dekker de aller fleste fagområder på universitets- og høgskolenivå i Norge.

På boksiden finner du informasjon om boken og innholdsfortegnelse. Om du ønsker å lese hele boken for å vurdere den som pensumlitteratur, kan du bestille et kostnadsfritt vurderingseksemplar som sendes til ditt lærested.

Gå til den aktuelle boken og trykk «Bestill vurderingseksemplar».

Har du spørsmål eller ønsker råd, er det bare å kontakte oss i markedsavdelingen. Vi hjelper deg gjerne!

Marked


 

Niklas J. Kallis

Salgs- og markedssjef

niklas.kallis@universitetsforlaget.no
Telefon: 945 01 974


 

Maria Almaas

Salgs- og markedskonsulent for realfag, ledelse, organisasjon og markedsføring

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


 

Ardiana Belegu

Salgs- og markedskonsulent, juss

ardiana.belegu@universitetsforlaget.no
Telefon: 452 74 226


Emilie Brynjulfsen

 

Emilie Brynjulfsen

Salgs- og markedskonsulent, samfunnsfag, helse og sosialfag, økonomi og IT

emilie.brynjulfsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 918 91 939


 

Jelena Doublinskaia

Salgs- og markedskonsulent, barnehagelærerutdanning og tidsskrift

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Kyrre Olavsrud

Salgs- og markedskonsulent, humaniora og grunnskolelærerutdanning

kyrre.olavsrud@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 80 149


 

Kristin Sundve

Salgs- og markedskonsulent, humaniora, medisin og psykologi

kristin.sundve@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 78 515