Velg format

Kommer for salg
05.12.2023
kr 649
Allvit er en digital utgave av boken som er universelt utformet og inkluderer lyd. Den tilpasser seg skjermen på PC, nettbrett og mobil. Eboken har utvidede funksjoner som fullt søk, oppslag i bøkene, notat- og markeringsfunksjon. Allvit gir deg også en helt genial kildehenvisningsfunksjon: Du markerer og får riktig kildehenvisning med ett enkelt tastetrykk. Enkelt, praktisk og studievennlig!

Generell fysikk for universiteter og høgskoler

Bind 2 Varmelære og elektromagnetisme

Informasjon om boka

  • Språk: Bokmål
  • ISBN: 9788215071220
  • Utgivelsesdato: 05.12.2023
  • Bokgruppe: 893

Egil Lillestøl

Egil Lillestøl er professor ved Fysisk institutt, Universitetet i Bergen og ved forskningssenteret CERN i Genève.
Mer informasjon om forfatteren

Ola Hunderi

Ola Hunderi er professor ved Institutt for fysikk, NTNU, Trondheim. Han er utdannet ved NTH og ved University of Maryland, USA, og arbeider med materialfysikk, overflatefysikk og optikk/optisk måleteknikk.
Mer informasjon om forfatteren

Jan R. Lien

Jan R. Lien er førsteamanuensis ved Fysisk institutt, Universitetet i Bergen. Han er utdannet kjernefysiker og arbeider med oljereservoarenes fysikk og kjernemagnetisk resonans (NMR). Lien har hatt flere forskningsopphold i Danmark, Canada og USA.
Mer informasjon om forfatteren