Presse


Universitetsforlaget gir ut over 150 nye og reviderte bøker hvert år. Til sammen har vi over 1600 bøker i katalogen. For best mulig oversikt over våre utgivelser og hva som skjer i forlaget, anbefaler vi at du følger oss på Twitter og  Facebook. Løpende oppdateringer om alle våre bøker får du også gjennom vårt nyhetsbrev.

Bokomslag

Bokomslag kan lastes ned på den enkelte bokside.

Presseeksemplar

For presseeksemplar eller informasjon om den enkelte utgivelse, ta kontakt med salgs- og markedskonsulenten for det aktuelle fagområdet.

Kataloger

Du kan enkelt laste ned kataloger for de forskjellige fagområdene direkte fra nettsiden. Klikk på «Last ned PDF-katalog» på det enkelte fagområdet.

Noe du ikke finner?

Ta kontakt med en av våre dyktige salgs- og markedskonsulenter:

Marked


 

Niklas J. Kallis

Salgs- og markedssjef

niklas.kallis@universitetsforlaget.no
Telefon: 945 01 974


 

Maria Almaas

Salgs- og markedskonsulent for realfag

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


 

Jelena Doublinskaia

Salgs- og markedskonsulent, barnehagelærerutdanning og tidsskrift

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Karianne Hellem Aanestad

Salgs- og markedskonsulent

karianne.aanestad@universitetsforlaget.no
Telefon: 924 43 972


 

Marte Olaussen Nilsen

Salgs- og markedskonsulent, juss og kriminologi

marte.olaussen.nilsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 932 41 147


 

Kyrre Olavsrud

Salgs- og markedskonsulent, humaniora og grunnskolelærerutdanning (permisjon)

kyrre.olavsrud@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 80 149


 

Kristin Sundve

Salgs- og markedskonsulent, humaniora, medisin og psykologi

kristin.sundve@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 78 515


 

Arne Veer

Salgs- og markedskonsulent, samfunnsfag, sosialfag og økonomi

arne.veer@universitetsforlaget.no
Telefon: 994 71 220