Foreleser


På våre nettsider finner du informasjon om over 1600 titler fra Universitetsforlaget! Vi dekker de aller fleste fagområder på universitets- og høgskolenivå i Norge.

På boksiden finner du informasjon om boken og innholdsfortegnelse. Om du ønsker å lese hele boken for å vurdere den som pensumlitteratur, kan du bestille et kostnadsfritt vurderingseksemplar som sendes til ditt lærested.

Gå til den aktuelle boken og trykk «Bestill vurderingseksemplar».

Har du spørsmål eller ønsker råd, er det bare å kontakte oss i markedsavdelingen. Vi hjelper deg gjerne!

Marked


 

Niklas J. Kallis

Salgs- og markedssjef

niklas.kallis@universitetsforlaget.no
Telefon: 945 01 974


 

Maria Almaas

Salgs- og markedskonsulent for realfag

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


 

Jelena Doublinskaia

Salgs- og markedskonsulent, barnehagelærerutdanning og tidsskrift

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Karianne Hellem Aanestad

Salgs- og markedskonsulent

karianne.aanestad@universitetsforlaget.no
Telefon: 924 43 972


 

Marte Olaussen Nilsen

Salgs- og markedskonsulent, juss og kriminologi

marte.olaussen.nilsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 932 41 147


 

Kyrre Olavsrud

Salgs- og markedskonsulent, humaniora og grunnskolelærerutdanning (permisjon)

kyrre.olavsrud@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 80 149


 

Kristin Sundve

Salgs- og markedskonsulent, humaniora, medisin og psykologi

kristin.sundve@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 78 515


 

Arne Veer

Salgs- og markedskonsulent, samfunnsfag, sosialfag og økonomi

arne.veer@universitetsforlaget.no
Telefon: 994 71 220