Bokhandel


Universitetsforlaget står til disposisjon for landets bokhandlere. Vi har en rekke personer som til enhver tid jobber med salg og markedsføring av våre utgivelser.

Nyhetsbrev

For å være best mulig oppdatert anbefaler vi at du melder deg på våre nyhetsbrev. Da vil du alltid være oppdatert på våre nyeste utgivelser.

Meld deg på nyhetsbrevet her

 

Kampanjer og aktiviteter

Ta gjerne kontakt med en av våre dyktige salgs- og markedskonsulenter for å planlegge aktiviteter og kampanjer. Sammen finner vi den beste løsningen for å gjøre aktiviteten så effektiv som mulig.

Vi hjelper deg gjerne med:

  • råd og veiledning om våre utgivelser og fagområder

  • kampanjer og aktiviteter i butikk og netthandel

  • bokpakker

  • lanseringer

  • pressearbeid

  • webmarkedsføring og sosiale medier

  • utforming av markedsmateriell (flyere, plakater etc.)

Omslag

Omslag på alle våre bøker kan enkelt lastes ned fra våre nettsider:

  1. Søk opp den aktuelle boken.

  2. Klikk på «Last ned høyoppløselig omslag» under bildet av boken.

Marked


 

Niklas J. Kallis

Salgs- og markedssjef

niklas.kallis@universitetsforlaget.no
Telefon: 945 01 974


 

Maria Almaas

Salgs- og markedskonsulent for realfag

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


 

Jelena Doublinskaia

Salgs- og markedskonsulent, barnehagelærerutdanning og tidsskrift

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Karianne Hellem Aanestad

Salgs- og markedskonsulent

karianne.aanestad@universitetsforlaget.no
Telefon: 924 43 972


 

Marte Olaussen Nilsen

Salgs- og markedskonsulent, juss og kriminologi

marte.olaussen.nilsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 932 41 147


 

Kyrre Olavsrud

Salgs- og markedskonsulent, humaniora og grunnskolelærerutdanning (permisjon)

kyrre.olavsrud@universitetsforlaget.no
Telefon: 970 80 149


 

Kristin Sundve

Salgs- og markedskonsulent, humaniora, medisin og psykologi

kristin.sundve@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 78 515


 

Arne Veer

Salgs- og markedskonsulent, samfunnsfag, sosialfag og økonomi

arne.veer@universitetsforlaget.no
Telefon: 994 71 220