Ansatte i Universitetsforlaget

Her finner du alle oss som jobber i Universitetsforlaget. Er du usikker på hvem du skal kontakte, kan du sende en e-post til post@universitetsforlaget.no.

Velg avdeling:

Læremidler og fagbøker | Forskning | Juridika

Læremidler og fagbøker


 

Heidi Norland

Forlagssjef Universitetsforlaget

heidi.norland@universitetsforlaget.no
Telefon: 934 49 932


Maria Almaas

 

Maria Almaas

Redaktør økonomi, administrasjon og juss

maria.almaas@universitetsforlaget.no
Telefon: 926 05 465


 

Hedda Barratt-Due

Manuskoordinator

hedda.barratt-due@universitetsforlaget.no
Telefon: 469 49 481


 

Wenche Bjørnebekk

Redaktør barnevern, sosialt arbeid, vernepleie og psykisk helse

wenche.bjornebekk@universitetsforlaget.no
Telefon: 915 15 932


 

Kristin Harbø Buland

Redaktør for psykisk helse

kristin.harbo.buland@universitetsforlaget.no
Telefon: 913 40 806


 

Jelena Doublinskaia

Key account manager

jelena.doublinskaia@universitetsforlaget.no
Telefon: 480 03 031


 

Ane Gjerde

Redaktør barnevern, sosialt arbeid, vernepleie og psykisk helse

ane.gjerde@universitetsforlaget.no
Telefon: 977 69 878


 

Jeanette B. Gravdahl

Innholdsutvikler

jeanette.b.gravdahl@universitetsforlaget.no
Telefon: 464 14 120


 

Astrid Marie Grov

Redaktør økonomi, administrasjon og juss

astrid.grov@universitetsforlaget.no
Telefon: 907 29 615



 

Helene Grova

Markedsansvarlig privatmarked

helene.grova@aschehoug.no
Telefon: 974 74 407


 

Hilde Cath. Fjellhøy Haug

Prosessleder

hilde.haug@universitetsforlaget.no
Telefon: 476 34 254


Jenny Holmsen

 

Jenny Holmsen

Redaktør lærerutdanning, humaniora og samfunnsfag

jenny.holmsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 920 41 512


 

Andreas Hovstad

Key Account Manager

andreas.hovstad@universitetsforlaget.no
Telefon: 416 48 858



Jenny Holmsen

 

Hilde Erika Lund

Key account manager

hilde.erika.lund@universitetsforlaget.no
Telefon: 913 13 510


 

Olav Schewe

Doktorgradsstipendiat

olav.schewe@universitetsforlaget.no
Telefon: 454 54 579


 

Julia Skorupska

Manuskoordinator

julia.skorupska@universitetsforlaget.no
Telefon: 98668542


 

Evelinn Throne-Holst

Redaktør lærerutdanning, humaniora og samfunnsfag

evelinn.throne-holst@universitetsforlaget.no
Telefon: 971 82 224


 

Sissel Tjernstad

Innholdsprodusent

sissel.tjernstad@universitetsforlaget.no
Telefon: 466 28 972


 

Ingrid Ugelvik

Redaktør lærerutdanning, humaniora og samfunnsfag

ingrid.ugelvik@universitetsforlaget.no
Telefon: 922 33 627


 

Benjamin Westerfjell

Innholdsutvikler

benjamin.westerfjell@universitetsforlaget.no
Telefon: 984 01 008


 

Maria Westervoll

Manuskoordinator

maria.westervoll@universitetsforlaget.no
Mobil: 986 19 497


Forskning


 

Nils Ivar Lahlum

Forlagssjef forskning

nils.lahlum@universitetsforlaget.no
Mobil: 934 13 284


 

Ida Nicolaisen Almestad

Redaktør

ida.almestad@universitetsforlaget.no
Telefon: 454 61 561



 

Andrea Myklebust Huus

Manuskoordinator

andrea.huus@universitetsforlaget.no
Mobil: 464 50 083


 

Gudrun Kringlebotn

Manuskoordinator

gudrun.kringlebotn@universitetsforlaget.no
Telefon: 41640051


 

Ida Kamilla Lie

Manuskoordinator

ida.kamilla.lie@universitetsforlaget.no
Mobil: 452 88 922


 

Silje Rebecca Morsman

Redaktør

silje.morsman@universitetsforlaget.no
Mobil: 926 91 031


 

Håkon Pagander

Produktsjef Idunn

hakon.pagander@universitetsforlaget.no
Telefon: 995 80 374


 

Ina Louise Stovner

Redaktør

ina.stovner@universitetsforlaget.no
Telefon: 922 00 711

 

Juridika


 

Sturla Blanck Torkildsen

Forlagssjef Juridika

sturla.torkildsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 920 91 830



 

Håvard Austnes-Bjerkeng

Key Account Manager

havard.bjerkeng@universitetsforlaget.no
Telefon: 917 95 858


 

Johanne Brekke

Innholdsprodusent

johanne.brekke@universitetsforlaget.no
Telefon: 944 30 212



 

Ragnhild Jacobsen Buch

Produktsjef

ragnhild.buch@universitetsforlaget.no
Telefon: 995 86 384



 

Julie Hagen Elnæs

Redaksjonskonsulent

julie.elnas@universitetsforlaget.no
Telefon: 418 49 880


 

Thea Elise Esperø

Markedsansvarlig

thea.espero@universitetsforlaget.no
Telefon: 416 67 073


 

Ellen Glimstad

Innholdsutvikler

ellen.glimstad@universitetsforlaget.no
Telefon: 977 02 541


 

Tonje Kolflaath Harnang

Redaktør Juridika

tonje.kolflaath.harnang@universitetsforlaget.no
Telefon: 951 47 201


 

Mads Jensen

Key Account Manager

mads.jensen@universitetsforlaget.no
Telefon: 450 81 389


 

Dag Inge Karlsson

Key Account Manager

dag.karlsson@universitetsforlaget.no
Telefon: 905 80 271


 

Rolf Kristiansen

Innholdsprodusent

rolf.kristiansen@universitetsforlaget.no


 

Anniken Lilleng

Redaktør Juridika

anniken.lilleng@universitetsforlaget.no
Telefon: 470 10 654


 

Amalie Johanne Hoff Ludvigsen

Redaksjonskonsulent

amalie.hoff.ludvigsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 406 23 130


 

Yngve Nordgård

Manuskoordinator

yngve.nordgard@universitetsforlaget.no
Mobil: 470 50 946


 

Håvard Noren

Utvikler

havard.noren@universitetsforlaget.no


 

Marion Olafsen

Redaktør Juridika

marion.olafsen@universitetsforlaget.no
Telefon: 909 72 234


 

Elise Charlotte Stølan Ramberg

Redaktør Juridika

elise.ramberg@universitetsforlaget.no
Telefon: 458 36 446



 

Kristiane Bjørkøy Fimland Solvin

Produkteier Juridika

kristiane.solvin@universitetsforlaget.no
Telefon: 466 29 711


 

Anne Cathrine Sundby

Redaktør Juridika

anne.cathrine.sundby@universitetsforlaget.no
Telefon: 930 23 773


 

Daniel Tilrem

Key Account Manager

daniel.tilrem@universitetsforlaget.no
Telefon: 920 89 813